Виставковий проєкт «Zемля: Неймовірна Україна» на ВДНГ

img

Виставка складається з одного «Просвіта-лаунж» та п’яти тематичних блоків: «Бачити», «Смакувати», «Вдихати», «Відчувати», «Чути».

Кожен блок — окремий пересувний модуль-контейнер з інтерактивними об’єктами, інсталяціями та інклюзивними відеозалами.

Просвіта-лаунж

Експозиція починається контейнером із ресепшеном, де є зручна навігація виставкою, та лаунж-зоною.

У лаунжі можна відпочити, побачити перші та художньо значущі фото української землі, прослухати унікальні подкасти з експертами проєкту. Їх можна буде також завантажити через QR-код, аби увімкнути у зручний для себе час.

img
Бачити

Другий контейнер — про межі українських територій. Саме там можна знайти знакові старовинні карти й у форматі слайд-шоу познайомитися та простежити зміни кордонів сьогоднішніх українських земель у великій історичній перспективі.

img
Смакувати

Третій контейнер демонструє слайд-шоу з визначними роботами українських митців, які зображували плоди. Частиною блоку є можливість власноруч на професійному обладнанні нанести шовкодруком один із запропонованих ескізів, а також відвідати майстер-класи з цього ремесла.

Тож не забудьте захопити з собою одну з цих речей: сумка, футболка, худі або світшот.

img
Вдихати

Четвертий контейнер — розмова про спогади і пам’ять. Під час неї можна познайомитися з багатогранністю проявів землі та її покривів, вдихнувши їхні реальні та синтезовані запахи. І зрозумівши, як їх створюють: заплановано майстер-клас із парфумерної майстерності.

img
Відчувати

П’ятий контейнер розповідає про те, як змінювалося наше ставлення до землі та наші потреби й амбіції, через знаряддя праці. Тут представлені сотні інструментів із різних регіонів та епох, з якими можна в безпечний спосіб взаємодіяти.

img
Чути

Шостий контейнер — місце медитативного досвіду, де почуте поєднується з попередньо відчутим. Де відбувається переосмислення. Відеоінсталяція з водою, без якої життя землі та існування на ній важко уявити, і спеціально створена під неї музика — для заспокоєння та можливості нового розуміння.
Завантажити музику

img
Гра «Zемля Неймовірна»

Сьомий контейнер — місце, де ви можете перевірити знання, отримані на виставці. Переможете — і прифінальний квиток на пам’ять, який проросте із землі та стане плодом, дістанеться вам.

img
Повернутись на головну